STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / WIOSKI ŚWIATA NA TARGACH TRENDS 4 KIDS
Wioski Świata na Targach Trends 4 Kids

Wioski Świata na Targach Trends 4 Kids

Zapraszamy w najbliższą sobotę tj. 14 kwietnia na Targi Trends 4 Kids, które odbędą się w TAURON Arena Kraków Mała Hala. Będzie to okazja, żeby poznać najnowsze trendy tj. akcesoriów dla mamy i dziecka, zabawek, mody dziecięcej od polskich twórców hand made i wiele więcej. w ich ramach nasi wioskowi przewodnicy poprowadzą dla Waszych pociech kreatywne warsztaty. Przyjdźcie koniecznie!

Będzie to także okoliczność do poznania i zakupienia najnowszych kolekcji i najmodniejszych propozycji wiosennego sezonu oraz rzeczy o oryginalnym designie.

Wydarzenie jest dedykowane dla rodziców oczekujących dziecka oraz rodzinom z dziećmi w wieku 0-9 lat. Na ten jeden dzień znany Krakowianom obiekt TAURON Arena Kraków Mała Hala zamieni się jednocześnie w wyjątkową galerię handlową dla dzieci z niepowtarzalnymi produktami oraz centrum edukacyjne dla rodziców i zabaw kreatywnych dla najmłodszych.

Goście oprócz strefy zakupowej będą mogli korzystać bezpłatnie z licznych prelekcji ze specjalistami różnych dziedzin, a dzieci z zajęć kreatywnych,  warsztatów twórczych, gier logicznych, zabaw z animatorami oraz bohaterami ulubionych bajek.

Kobiety w ciąży będą mogły skorzystać bezpłatnie z badania USG oraz konsultacji z lekarzami.

Więcej o wydarzeniu można dowiedzieć się na www.trends4kids.pl