STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / KONKURS SŁONECZNIKI 2018
KONKURS SŁONECZNIKI 2018

KONKURS SŁONECZNIKI 2018

Już dziś oddaj głos na warsztaty w Wioskach Świata!
Twoje dziecko wróciło zadowolone z Warsztatów Rodzinnych – Wielkie Wyprawy z Misyjkiem? Wesprzyj naszą kandydaturę na najlepsze inicjatywy dla dzieci w konkursie Słoneczniki 2018.

Akcja Słoneczniki 2018 organizowana przez portal CzasDzieci.pl to konkurs, który wyróżnia, docenia i nagradza organizatorów najlepiej przygotowanych wydarzeń, które przyczyniają się do rozwoju dzieci.

Podstawowym założeniem konkursu jest oddanie głosu rodzicom, jako najlepszym ekspertom oceniającym dane inicjatywy. To rodzic, jako osoba najbliższa dziecku, najlepiej wie, jak bawiły się dzieci na danych zajęciach i co wyniosły z nich wartościowego. Dlatego prosimy rodziców o zgłaszanie i komentowanie najwartościowszych według nich inicjatyw.

Inicjatywy można zgłaszać do 31 lipca 2018 roku przez wypełnienie krótkiego Formularza Zgłoszeniowego znajdującego się na stronie: http://sloneczniki.czasdzieci.pl/zgloszenie2018.php

W zeszłym roku dzięki Państwa głosom Wioski Świata – Park Edukacji Globalnej otrzymał wyróżnienie Jury w kategorii PRZYRODA.