STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / INNE ŚWIATY – NASZE DOŚWIADCZENIA. POPOŁUDNIE EDUKACJI GLOBALNEJ W WIOSKACH ŚWIATA
Inne światy – nasze doświadczenia. Popołudnie edukacji globalnej w Wioskach Świata

Inne światy – nasze doświadczenia. Popołudnie edukacji globalnej w Wioskach Świata

W dniach 19 – 25 listopada odbędzie się już 20. edycja europejskiego Tygodnia Edukacji Globalnej. Tegorocznym obchodom przyświecać będzie hasło „Cele Zrównoważonego Rozwoju. Odpowiedzmy na wyzwania zmieniającego się świata!”

Salezjański Wolontariat Misyjny włącza się w wydarzenia Tygodnia Edukacji Globalnej i zaprasza wszystkich którym bliska jest idea edukacji globalnej, których interesują zmiany we współczesnym świecie oraz to, w jaki sposób można o nich informować i uczyć innych. Zachęcamy do udziału w spotkaniu dyskusyjnym  Inne światy – nasze doświadczenia Popołudnie edukacji globalnej w Wioskach Świata, któremu towarzyszył będzie pokaz filmów. Spotkanie odbędzie się 23 listopada na ul. Tynieckiej 39.

W programie popołudnia znajdą się m. in. nakręcone przez nas filmy w Peru, Indiach i Republice Środkowoafrykańskiej oraz spotkania i rozmowy z ludźmi, którzy bezpośrednio konfrontowali się z lokalną rzeczywistością. Opowiemy Wam także, w jaki sposób kształtujemy nasz sposób edukacji, uwzględniając dynamiczne zmiany, jakie w tamtych rejonach globu zachodzą.

Będzie również okazja, by poczuć już atmosferę Świąt Bożego Narodzenia i spędzić dobry czas przy dobrej kawie.

Zapraszamy: Zobacz! – Dotknij! – Poczuj!

Ważne informacje:

  • Startujemy: 23 listopada 2018 rok
  • Godzina: 16:00 – 20:00
  • Miejsce: Chata Świata przy ul. Tynieckiej 39, Kraków

ZOBACZ PROGRAM ==>> Inne światy – nasze doświadczenia TEG 2018