WRZESIEŃ W WIOSKACH ŚWIATA

 
WRZESIEŃ W WIOSKACH ŚWIATA
 

Wrzesień w Wioskach Świata zapowiada się niezwykle ciekawie. Przed nami kolejne zajęcia warsztatowe z cyklu Wielkie Wyprawy z Misyjkiem. Wioskowy przyjaciel, Misyjek  zaprasza dzieci wraz z rodzicami do orientalnej Azji i mroźnej Arktyki.

Poprzez twórczą zabawę najmłodsi poznają życie w odległych zakątkach świata. W sposób namacalny mogą doświadczyć tamtejszej kultury i tradycji. Warsztaty są okazja by poczuć odmienną rzeczywistość, kształtując w sobie postawę empatii i chęć współpracy.

 

Już 9 września Misyjek zabiera małych i dużych podróżników do odległej Azji. Będziemy podróżować po bezkresnych stepach, napotkamy stada owiec i jaków i zobaczymy co skrywa przed nami jurta.

 

Zapisz się na warsztaty!

 

 

 

Z kolei 23 września wybierzemy się na daleką i mroźną północ. Razem z Misyjkiem wyruszymy na arktyczny szlak. Przeżyjemy krótkie i ciepłe lato oraz długą i śnieżną zimę. Zbudujemy igloo i poznamy jak wygląda życie Inuitów.

 

 

Ważne informacje:

AZJA: 9 września 2017

ARKTYKA: 23 września 2017

  • Godzina: 15:00
  • Miejsce: Wioski Świata przy ul. Tynieckiej 39, Kraków
  • Preferowany wiek uczestników: 4-11 lat
  • Cena warsztatu: 10 zł od osoby.

Potwierdzeniem zapisu jest wpłata na konto: Bank PEKAO S.A.17 1240 4533 1111 0000 5423 3120. W tytule przelewu należy podać nazwę warsztatu oraz datę zajęć.

  • Zgłoszenia na warsztaty należy dokonywać przez formularz elektroniczny Zapisz się na warsztaty z Misyjkiem, telefonicznie pod numerem: 12 269 23 33lub mailowo misyjek@swm.plUwaga! Na każde zajęcia obowiązują osobne zapisy. Ilość miejsc ograniczona.

 

POZNAJ ŚWIAT RAZEM Z NAMI!

Podobne wpisy