STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / URODZINOWA PODRÓŻ DOOKOŁA ŚWIATA!
Urodzinowa podróż dookoła świata!

Urodzinowa podróż dookoła świata!

Zorganizuj wyjątkowe urodziny w Wioskach Świata – zabierz przyjaciół na daleką wyprawę! Proponujemy 2 godziny profesjonalnej animacji obejmującej gry i zabawy, zwiedzanie wybranych rejonów świata.

WIOSNA – LATO

PODRÓŻ DOOKOŁA ŚWIATA

Dzieciaki w trakcie urodzin odwiedzą domy na wszystkich kontynentach. W każdym z nich poznają zabawę, która pomoże im utrwalić jakie miejsca odwiedziły. Będzie więc safari w Afryce, łowienie ryb w Oceanii, wizyta w prawdziwym igloo, zabawa z lamą w Peru czy wyścigi mustangów u Indian! Urodziny przeznaczone są dla dzieci od 4 do 12 roku życia.

AFRYKAŃSKIE SAFARI

Na podróż do Afryki jest zawsze dobra pora! Dlatego podczas urodzin będzie czas na poznanie zabaw afrykańskich rówieśników, grę na tradycyjnych instrumentach muzycznych, imprezę u lemurów na Madagaskarze i polowanie na lwa! Każde dziecko dostanie swój balonowy łup z safari! Urodziny przeznaczone są dla dzieci od 4 do 12 roku życia.

INDIAŃSKA PRZYGODA

Urodziny w tipi to świetny pomysł na imprezę! Dzieci staną przed wyzwaniem nauki strzelania z łuku, ich blade twarze przywdzieją barwy wojenne, poznają tradycje i opowieści Indian z Ameryki Północnej i wszyscy wezmą udział w potyczce z kowbojami! Urodziny przeznaczone są dla dzieci od 4 do 12 roku życia.

PAPUASKIE PODBOJE

Urodziny będą nietypową wycieczką w świat kangurów, rafy koralowej i rdzennych mieszkańców Papui Nowej Gwinei. Dzieci odwiedzą dom na palach, przejdą tor przeszkód rodem z lasu równikowego i wezmą udział w połowie ryb! Nie zabraknie miejsca na plemienne tańce i okrzyki. Urodziny przeznaczone są dla dzieci od 4 do 12 roku życia.

JESIEŃ – ZIMA

PODRÓŻ DOOKOŁA ŚWIATA

Zwiedzanie świata z przymrużeniem oka. Dzieci przeżyją przygodę na safari, wpadną do lemurów z Madagaskaru, polecą do obu Ameryk na spotkanie z Indianami i Anakondą. Będą mieć okazję nauczyć się jeść pałeczkami w Chinach oraz wziąć udział w Australijskim wyścigu kangurów. Wszystko po to, by na koniec zdobyć skrzynię skarbów! Urodziny przeznaczone są dla dzieci od 4 do 12 roku życia.

PODRÓŻ NA BIEGUN PÓŁNOCNY

Dzieci wyruszą na ekspedycję w stronę Bieguna Północnego, gdzie czeka na nich mnóstwo zadań, zagadek i zabaw.  Nie zabraknie wspólnych pląsów i poszukania skarbu wśród śniegów Grenlandii. Urodziny przeznaczone są dla dzieci od 4 do 12 roku życia.

Chcesz się dowiedzieć więcej?

Napisz do nas pod adres wioskiswiata[at]swm.pl lub zadzwoń pod numer 12 269 23 33