STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / WYRUSZ W RODZINNĄ WYPRAWĘ Z MISYJKIEM!
Wyrusz w Rodzinną Wyprawę z Misyjkiem!

Wyrusz w Rodzinną Wyprawę z Misyjkiem!

Zapraszamy na nowy, jesienno- zimowy sezon Rodzinnych Warsztatów z Misyjkiem!                                      Wioskowy Przyjaciel Misyjek zaprasza wszystkie dzieci wraz z rodzicami na wspaniałą przygodę, przemierzanie kontynentów, poznawanie życia ich mieszkańców a przede wszystkim na naukę wspólnej sztuki pomagania. Wyprawę pomoże przeprowadzić Misyjkowa Przewodniczka Aneta, która po rocznej misji w Boliwii powraca do Polski by swoją radością i zapałem dzielić się z uczestnikami Rodzinnych Warsztatów.

Już 18 listopada Misyjek zabierze nas na wspaniałą przygodę pod tytułem „Ja też mogę być misjonarzem. Budujemy misyjny most”. W trakcie warsztatów:

  • poprzez twórczą zabawę najmłodsi poznają trudy wyjazdów misyjnych,
  • zmierzą się z  czekającymi na nich wyzwaniami,
  • dowiedzą się kim są misjonarze?
  • gdzie tak właściwie mieszkają?
  • oraz komu i gdzie pomagać?

Misyjek zaprasza uczestników warsztatów do wspólnego stawiania pierwszych kroków w świecie misji i wolontariatu.

Ważne informacje:

Potwierdzeniem zapisu jest wpłata na konto: Bank PEKAO S.A.17 1240 4533 1111 0000 5423 3120. W tytule przelewu należy podać nazwę warsztatu oraz datę zajęć.

  • Zgłoszenia na warsztaty prosimy dokonywać telefonicznie pod numerem: 12 269 23 33 lub mailowo misyjek@swm.pl. Uwaga! Na każde z zajęć obowiązują osobne zapisy. Ilość miejsc jest ograniczona.

Terminy najbliższych warsztatów:

WSPÓLNIE POZNAJEMY ŚWIAT!